.

Každá hvězda někdy spadne. . .

5. ledna 2014 v 18:51 | Kathleen |  úvahy
Asi se většině z vás článek nebude líbit.Přiznejme si, většina z toho je pravda a jelikož nejsem včerejší, tak upozorňuji, že ať ste kdokoliv, mě nezajímá jak sou úžasný, jak umí zpívat a co podle vás dělají úchvatnýho ;) Asi jste již v životě vyděli takového fanatyka. Ano, já jich znam spoustu. Po ruce mám spolužačku a také 1D. Neříkam že neumí zpívat, ale sen, že si je jednou vemete. Snít o tom, jak se dostanete do londýna oni si vás všimnou, zahodí veškerý hvězdný známosti a vydají se s vámi do domečku, kde budete jen vy a malej Loui?! Prosimvás! Kde to žijete? Snad ve vybájenym světě, kde nejde o peníze?

K tomuto tématu jsem velice negativní. Jelikož znam tolik fanynek, který píšou o tom, jak ty svoje hvězdičky jednou potkaj a splane láska. No jo, píšou, ale když vto i věří tak je to bídný. 1D jsou ještě slabej odvar, ale mrkněme se na takovou Miley Cyrus. ano, skandály. Půlka z vás ji obdivuje půlka nenávidí, ale vy nevíte že tutomu co dělá se říká negativní reklama? Když vám budu na blozích nadávat jistě přijdete na ten můj a také mi něco pěkného řeknete. Ale já budu komentáře mazat, nebo spíš je nepovolim no a pak se jen budu dívat an statistiky, jak se mi ty číslíčka zvyšujou.
Probuďte se, Miley je úplně u pr***e, že ztratila fanoušky, hlavně že je žádaná a že má prachy.

Takže se uklidněte a vaše nenávistné komentáře, urážející nepište ani pod statusy neznámích fb stránek, ani pod články. Chápete, že ty lidi nezajímá nějakej status na Fb, že Justin je gay? Proč by je to mělo zajímat? Většina ani neví, kde vlastně ta ČR je. Proto si nechte peprné komentáře pro něco, co něco změní.

Věřte si vco chcete. Víra je dobrá věc, ale také umí nejrychleji zabít. Věřte si klidně na Ježíška. Jen vemte rozum do hrsti a uvědomte si, že až budete otvírat krabici s věcmi od Hanny Montany, Justina či Louiho (jak napsala jedna blogerka) nebudee plakat. zaprvý ty věci ani v dospělosti mít nebudete, jelikož neznam nikoho z let minulých, kdo by si schovával deset let starej plakát Karla Gotta. Moje sestra do něj byla blázen, brečela, že si ho chce vzít, ale slevila a teď má úžasnýho manžela, ještě úžasnější dítě a je šťastna. Proto nečekejte na prince, nečekejte na zázrak na náhodu. Jelikož můžete taky čekat do konce vašich dnů a stejně h***o, h***o zlatá rybka, že.

Omlouvám se všem fanatykům. Asi teď brečíte a bušíte do klávesnice zlostné komentáře na to, jak nerozumim umění, jak sem bezpáteřní a mozek mi neříká paní. Klidně si poslouchejte jejich ísničky, sledujte jejich filmy a obdivujte jejich umění. Já také obdivuji vokály některých zpěváků, ale nezapomínejte, že všeho moc škodí a jeliko je člověk krajně extrémistický. . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama